● Değerli müşterilerimiz, 

Son zamanlarda firmamıza asılsız olarak Google üzerinden olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Biz 19 yıllık mesleki tecrübemiz ve 12 yıllık firma geçmişimizle her zaman işimizi daha iyi yapmayı ve bu yolda kendimizi daha da geliştirmeyi en büyük hedefimiz olarak belirledik. Müşterilerimizin kıymetli eleştiri ve memnuniyetleri yürümekte olduğumuz bu rotada bize en önemli kılavuz ışığı olmaktadır. Fakat gerçekle alakası olmayan bu  yorumlar Google’da bizlerin olumlu puanlarını düşürmeye yönelik yapılan çirkin ve haksız bir davranış biçimidir. Emeğe yapılan bu büyük saygısızlığa karşı dik duruşumuzu koruyarak bizler işimizi daha da iyi yapmaya ve geliştirmeye devam edeceğiz. Bu olumsuz davranışları sergileyen, kişisel haklara saldıran, ticari itibarı asılsız ve muhtemelen maddi çıkarlar uğruna zedelemeye çalışan ilgili kişi yada kişilere tüm kanuni haklarımızı göz önünde bulundurarak, haksız fiiller nedeni ile zedelenen ticari itibar, kişilik haklarının ihlal edilmesi durumlarına sebep olmalarından dolayı,

MK 24. vd. maddeleri gereğince kişilik haklarının ihlali durumunda bunun önlenmesi ve ortaya çıkan maddi veya manevi zararın tazmin edilebileceği, Şirketlerin ticari itibarını zedeleyecek şekilde yalan haber içeren, şirketi ve ürünlerini kötüleyen söylem, gerçek olmayan yorumlar ve eylemler sebebi ile medeni kanun 24 vd, şayet ortada markanın itibarını zedeleyecek içerikler mevcut ise 556 sayılı Markaların Korunması hakkında KHK m. 9. Ve 61. maddeleri gereğince  Türk Ticaret Kanunu 56 ve devamında belirtilen haksız rekabet hükümlerine dayanarak gerekli hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı belirterek, siz kıymetli müşterilerimizden, yaşanan bu kötü ve üzücü durumdan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

● 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arayınız +90 (216) 471 9467

Mail atın size yardımcı olalım.

ya da This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atabilirsiniz.

Kampanya Bitimi İçin Kalan Süre

Gün
:
Saat
:
Dakika
:
Saniye

İletişim

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
(0216) 471 94 67